Przedszkole "Co słonko widziało"

Przytulimy, zabawimy, nauczymy

Użytkownik: Hasło:
zapamiętaj Zapomniałem hasłaZarejestruj się!

Dzień Dziecka Bożego

Napisał tstempko dn. 2010-06-14 12:40:00 (2688 odsłon) | Opublikowany w: Aktualności
Aktualności
W sobotę 2010-06-12 odbył się jubileuszowy 10. Dzień Dziecka Bożego przy parafii Chrystusa Króla Wszechświata. Nasze przedszkole po raz kolejny włączyło się w organizację tego radosnego czasu. Na placu obok kościoła można było ulepić z nami coś z ciastoliny lub coś namalować. Tuż obok był kącik naszego znajomego przedszkolaka - Jasia Pociechy, który w tym roku był gościem specjalnym Dnia Dziecka Bożego.


 

Dzień rozpoczeliśmy eucharystią o godzinie 11:00. Było to akurat wspomnienie Niepokalanego Serca Maryji. "Niepokalane" znaczy nie zabrudzone grzechem - wyjaśniał ksiądz Darek.


Po eucharystii poszliśmy na plac obok kościoła i rozpoczęła się zabawa. Rodzinne gry, dmuchany zamek, tor przeszkód z piłkami, konkurencje sportowe, darmowe poczęstunki, przypowieści biblijne wraz z Jasiem, loteria charytatywna. Jednym słowem dużo, bardzo dużo różnych atrakcji. 

Był także kącik gdzie można było przekazać zabawki i książki dla szkoły w Sandomierzu zalanej przez powódź. Dużo dzieci i dorosłych przynosiło tam swoje rzeczy. Byli nawet tacy co przekazali dla powodzian wygrane w loterii nowe zabawki. Tam także i my przekazaliśmy zabawki i książeczki zebrane u nas w przedszkolu (jeśli ktoś jeszcze coś by chciał przekazać to można nam jeszcze w tym tygodniu przynieść).


W naszej galerii są już zdjęcia z Dnia Dziecka Bożego.

Wersja do wydrukowania
Komentarze są własnością ich autorów. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.